17 ترین

17-6 تا از بهترین شرکت های تبلیغاتی ایران

17-6 تا از بهترین شرکت های تبلیغاتی ایران

تبلیغات همیشه یکی از گسترده ترین صنعت های جهانی بوده که گردش مالی زیادی داشته. در ایران به خاطر اینکه پلتفرم های پخش های عمومی ما هنوز اونقدرها درست و حسابی شکل نگرفته بود، تا حدود 20 سال پیش تبیغات یه امر سازمان یافته، سیستماتیک و به قول معروف یه صنعت نبود. اما رفته رفته شرکت ها و افرادی متوجه شدن که عرصه برای تبلیغات فراهمه و به شکل سیستماتیک شروع به کار کردن. انصافاً فضا هم براشون باز شد. بخش خصوصی سرمایه گذاری های کلانی تو این بخش کرد و شرکت های تبلیغاتی تونستن تأثیر زیادی تو بالاآوردن برند های مختلف، افزایش فروش و خلاصه بهبود وضعیت بازار کسب و کار ها داشته باشن. وقتی شرکت های مختلف موفقیت های مشتری های شرکت های تبلیغاتی رو دیدن، کم کم به سمت همکاری با این شرکت ها رفتن و به صورت تخصصی بخش بازاریابی و تبلیغات رو به اونها سپردن. به حواشی زیادی که پیرامون این صنعت مهم امروزی به وجود اومده کاری نداریم. تو این مقاله قصد داریم بزرگترین و بهترین شرکت های تبلیغاتی ایران رو باهم بیشتر بشناسیم. این شرکت ها می تونن با فعالیت هایی که می کنن کمک زیادی برای شرکت شما و افزایش سهم بازار و سودآوری شما داشته باشن. با ما همراه باشید تا با این شرکت های جذاب بیشتر آشنا بشید.

شرکت تبلیغاتی لاوان

تو حوزه دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی لاوان حرف های زیادی برای گفتن داره. لاوان تو حوزه های متنوعی از جمله تولید محتوا، اینستاگرام، پیامرسان های آنلاین، طراحی کردن سایت، مدیریت شبکه، کمپین های تبلیغاتی آنلاین و محیطی و غیره فعالیت می کنه. نستله، پرشیا خودرو، نوتلا، کیندر، ال جی، افق کوروش، چیچک و برند های بزرگ دیگه، از نمونه های بزرگ مشتری های لاوان هستن. خود این مشتری ها نشون می دن که لاوان تا چه اندازه قابل اعتماد و با کیفیته. یکی دیگه از حوزه های تخصصی فعالیت لاوان اینفلوئنسر مارکتینگه که داره روش مانورهای زیاد و البته موفقی می ده.

شرکت تبلیغاتی کروشه

شرکت تبلیغاتی کروشه هم جزو یکی از برند های خوب در بین شرکت های تبلیغاتی به حساب میاد که فعالیت های زیاد و متنوعی برای مشتری هاش انجام می ده. برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، طراحی سایت و اپلیکیشن، کمپین های تبلیغاتی، تیزر سازی و غیره حوزه هایی هستن که شرکت تبلیغاتی کروشه در اونها فعالیت می کنه و تونسته مشتری های بزرگ و البته راضی داشته باشه.

شرکت تبلیغاتی بادکوبه

بادکوبه یکی از معروف ترین شرکت های تبلیغاتی ایرانه که گستره فعالیت های زیادی داره. مدیا های آنلاین، مدیاهای چاپی، ساخت تیزر های تبلیغاتی برای فضای مجازی، تولید تیزر تلویزیونی، طراحی کمپین های مختلف تبلیغاتی و غیره، همه بخشی از فعالیت های بادکوبه هستن. این شرکت خوشنام همکاری های زیادی با برندهای معروف مثل هافمن، داتیس، راپیدو و غیره داشته و برای همه شون کار تیزر تلویزیونی انجام داده.

شرکت تبلیغاتی ایده

اگه تو زمینه غرفه های نمایشگاهی دنبال یه کارگزار مطمئن می گردید، شرکت تبلیغاتی ایده گزینه مناسبی برای شماست. تولید تیزر، عکاسی تبلیغاتی، برگزاری مراسمات و همایش ها در کنار دیجیتال مارکتینگ زمینه های فعالیت ایده هستن.

آژانس تبلیغاتی ماکان

می خواید سایت طراحی کنید و پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید؟ خب باید با شرکت تبلیغاتی ماکان تماس بگیرید. شرکت ماکان تجربه و مهارت بالایی تو زمینه دیجیتال مارکتینگ با تمرکز روی طراحی وبالاآوردن وب سایت داره.

شرکت تبلیغاتی آوانگار

شرکت تبلیغاتی آوانگار یکی از خوشنام ترین شرکت های تبلیغاتی برای کمک به کسب و کارهای مختلفه که تو زمینه مشاوره بازاریابی، طراحی و تولید محتوای دیجیتال، انجام طراحی های گرافیکی، تبلیغات تلویزیونی، تولید تیزر و راه اندازی غرفه های نمایشگاهی و غیره فعالیت می کنه.

شرکت تبلیغاتی کانون ایران نوین

ایران نوین شاید معروف ترین، بااعتبار ترین و البته پولدارترین شرکت تبلیغاتی ایران باشه. درسته که خیلی سال از معروفیت و همه گیری ایران نوین نمی گذره، اما این شرکت از سال 69 داره فعالیت می کنه. تمرکز اصلی ایران نوین روی تولید تیزر های تبلیغاتی تلویزیونی باکیفیته . مشتری های خیلی بزرگی مثل ایرانسل داره. ایران نوین اونقدر بزرگه که فقط یه بخش از تبلیغات یه شرکت رو قبول نمی کنه بلکه پکیج تبلیغاتی رو کامل می گیره و قرارداد های طولانی مدت می بنده. اما صفر تا صد تبلیغات اون شرکت رو به صورت تضمینی قبول می کنه. ایران نوین فعالیت های خودش رو محصور به تبلیغات نکرده و تو زمینه های دیگه مثل سینما داره تلاش های زیادی می کنه. بیژن، بیک، میهن، چای شهرزاد و غیره از جمله دیگر مشتری های ایران نوین هستن. ایران نوین بیشترین امکانات تبلیغاتی رو تو کشور داره و در سریع ترین زمان بهترین نتیجه رو می گیره. هرچند مدتیه انتقاداتی در مورد تکراری شدن تم های تبلیغاتی این شرکت به گوش می رسه و مردم کم کم به فکر شیوه های نوین و متفاوت تبلیغاتی افتادن.

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا

شرکت یا کانون تبلیغاتی ویراورنا یکی از تازه وارد های جمع شرکت های تبلیغاتی بزرگه اما با این وجود این تونسته تو همین مدت کم حضور خودش رو تثبیت بکنه. طراحی کاراکتر تبلیغاتی، ساخت انیمیشن های تبلیغاتی، تولید موزیک، واقعیت مجازی و غیره جزو خدمات ویراورنا هستن. به طور کلی این شرکت روی حوزه هنری تبلیغات و تولید انیمیشن و مفاد کاملاً دیجیتال با کیفیت تمرکز کرده و بیشتر از اینکه طرف قرار داد با شرکت های مستقیم باشه، خیلی با شرکت های تبلیغاتی بزرگ دیگه همکاری می کنه.

آژانس تبلیغاتی اشاره

آژانس تبلیغاتی اشاره تو حوزه ساخت تیزر های تبلیغاتی یکی از غول هاست و تو زمینه طراحی کمپین محیطی و مجازی هم برای خودش برو بیایی داره. تولید محتوای دیجیتال برای رسانه ها یکی از فعالیت های سودآور و البته معتبر این آژانس تبلیغاتیه. از مشتری های معروف این شرکت می تونیم به چی توز، کاسپین و سینره اشاره بکنیم که براشون تیزر های تلویزیونی ساخته.

شرکت تبلیغاتی آویده

آویده شرکتیه که بیشتر روی تبلیغات محیطی تمرکز کرده و بازاریابی مستقیم رو هدف قرار داده. برند سازی اساس فعالیت و هدف نهایی قرارداد های این شرکته، اما خب بیشتر از طریق تبلیغات فیزیکی و محیطی سعی می کنه به نتیجه برسه.

آژانس تبلیغاتی ساینا

تیزر تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، مشاوره و تحقیق در زمینه بازاریابی، طراحی کمپین های تبلیغاتی مجازی و محیطی، گرافیک و دیجیتال مارکتینگ، حوزه های اصلی فعالیت شرکت تبلیغاتی ساینا هستن که یکی از برند های معروف و خوشنام توی این حیطه ست.

نظر شما چیه؟

لیست بالا توسط گروه تحقیقات 17ترین نوشته شده اما دلیل نمیشه که ما نظرمون رو عوض نکنیم ، اگر در مورد لیست بالا نظری دارید و یا فکر می کنید مواردی هستن که بهتره به لیست اضافه بشن، حتما پایین همین مطلب نظرتون رو بذارید .

 خوشحال میشیم که ازتون یاد بگیریم

4.3 3 votes
به نظر شما چند ستاره؟
عضویت
Notify of
guest

6 نظرات
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hossein Darian

ممنون از معرفی آویده، نکته ای که در آن حتما باید اصلاح کنید این است که ما یک آژانس ارتباطات برند هستیم که در بخش برندینگ، هویت برند، تعیین بیانیه ی برند،تدوین هویت بصری برند که شامل قواعد عکاسی و قواعد دیجیتال برند، کمپین های خلاقانه و دیجیتال مارکتینگ و گوریلا مارکتینگ فعالیت داریم

Hossein Darian

ممنون از معرفی آژانس های تبلیغاتی، فقط اگر اصلاح کنید آژانس آویده در حوزه ی کمپین های تبلیغاتی ودیجیتال مارکتینگ هم تجربه بسیار زیادی داره و بیش از چهل و یک سال هست که در تبلیغات ایران حضور موفق داره

Kamran jvhri

میشه گفت جای مونیکس هم توی لیستتون کمه شرکت تبلیغاتی مونیکس

Milad

مثلن مونیکس هم عالیه همینطور چاپ آقا

ساناز میرجعفری

من برندینگ شرکتم رو کاملا به شرکت تبلیغاتی مونیکس سپردم و از کارشون راضی هستم الان گشتی توی اینترنت میزدم تا نمونه کار ها و تعرفه ها رو ببینم اما با قیمتای نجومی رو به رو شدم و تصمیم گرفتم به همکاری با مونیکس ادامه بدم

آژانس تبلیغاتی ادسین هم از نظر من خوبه چون پشتیبانیش حتی روزهای تعطیل هم متوقف نشد و کارم سر تایم و زودتر اماده شد و بهترین بازدهی رو گرفتم ؛ واقعا دمشون گرم ♥️

پیمایش به بالا