17 ترین

17 تا از ازدواج های پایدار هالیوود

17 ازدواج پایدار هالیوود

همه مون می دونیم که عشق بازیگرای هالیوودی دوام چندانی نداره. کافیه فقط یه نگاه به لیست بلند و بالای طلاق های معرف ستاره های هالوودی بندازید تا خودتون متوجه بشید. اما زوج هایی که تو این مقاله در موردشون صحبت می کنیم وقتی بله را گفتن سر حرفشون موندن و سال هاست که ازدواج پایدار و خوشی رو پشت سر میذارن. در این مقاله با چند مورد از ازدواج های پایدار هالیوودی آشنا خواهید شد.

دیوید و ویکتوریا بکهام

ماجرای عشقی ویکتوریا و دیوید بکهام چند سالی بود که شروع شده بود تا اینکه تو سال 99 باهم ازدواج کردن. بعد از این همه سال هنوز هم باهم هستن و حاصل ازدواجشون چیزی به جز خوشبختی و چهارتا بچه نبوده.

مایکل جی.فاکس و تریسی پولان

این دوتا وقتی تریسی نقش دوست دختر مایکل رو تو سریال “گره های خانوادگی” بازی می کرد با هم آشنا شدن و تو سال 88 باهم ازدواج کردن.مایکل و تریسی بعد از گذشت ده ها سال هنوز هم عاشق همدیگه هستن.

کایرا سدویک و کوین بیکن

کایرا و کوین سر صحنه “آسمان لیمویی” آشنا شدن و سال 88 با هم پیمان ازدواج بستن. یعنی همون سالی که فیلم اکران شد. بامزه تر از این زوج خوشبخت سراغ دارید؟

ویل اسمیت و یادا پینکت اسمیت

یادا چشمای ستاره فیلم “شاهزاده جوان بل ایر” رو زمانی گرفت که تو سال 1994 برای نقش دوست دختر ویل اسمیت تو یک فیلم دیگه تست بازیگری داد.نتونست نقشش رو بگیره اما حسابی چشمای ویل اسمیت رو گرفت.  این دوتا تو سال 97 با هم ازدواج کردن. الان دوتا بچه دارن و علی رغم تمام شایعاتی که گاه و بی گاه در مورد جدایی شون شنیده می شد زندگی مشترک خوبی دارن.

استینگ و ترودی استایلر

این دوتا تو سال 82 با هم آشنا شدن اما ده سال طول کشید تا ازدواج رسمی کنن. می بینید گاهی اوقات صبر می تونه بهترین نتیجه رو داشته باشه!

سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک

سارا و متیو از سال 91 با هم آشنا شدن و بالاخره سال97 بود که ازدواج کردن. بزرگترین پسرشون تو سال 2002 به دنیا اومد و دخترای دوقلوشون سال 2007 متولد شدن.

وارن بیتی و آنِت بنینگ

وارن و آنت سال 92 با هم ازدواج کردن، یک سال بعد از همبازی شدنشون تو فیلم “باگزی”. بعدها صاحب چهارتا بچه شدن و زندگی خوبی دارن.

کلی ریپا و مارک کانسوئلا

مارک بازیگر جدید فیلم “تمام فرزندان من” تو سال 96 بود که کلی با اون آشنا شد. این دوتا یک سال بعد ازدواجشون رو رسمی کردن و امروز صاحبه سه تا بچه شدن.

اوپرا وینفری و استدام گراهام

اوپرا و استدام تو سال 92 با هم نامزد کردن و شش سال بعد از این نامزدی ازدواج کردن. اما هیچوقت عروسی و مراسم نگرفتن. ولی این به معنی اون نیست که کمتر از هر زوج موفق دیگه ای همو دوست داشته باشن.

الن دیجنرس و پورشا دِ روسی

ازدواج همجنسگراها در آمریکا چند سالی هست که قانونی شده و حتی کلیسا هم دارد کم کم اون رو به رسمیت می شناسه! یکی از مشهورترین افراد همجنسگرای هالیوودی، ستاره تلویزیونی الن دیجنرسه که چند سالی هست با معشوقه اش ازدواج کرده. این دوتا از سال 2004 با هم هستن و به خاطر محدودیت ازدواج همجنسگرا ها تا سال 2008 نتونستن با هم ازدواج کنن.

ویلیام اچ میسی و فلیسیتی هافمن

این دو بازیگر سال 97 با هم ازدواج کردن. بعد از اینکه توی “کمپانی تأتر آتلانتیک” با هم آشنا شده بودن.

جان تراولتا و کلی پرستون

جان و کلی سال 87 در حین فیلمبرداری فیلم “متخصص ها” باهم آشنا شدن و یه سال بعد عروسی کردن. البته رابطه شون فراز و نشیب هایی داشته ولی هنوز هم با هم هستن و زندگی خوبی دارن.

هیو جکمن و دبورا لی فرنس

این دو بازیگر استرالیایی از سال 96 بعد از اینکه اولین بار هیو چشمش به دبورا افتاد سریعا با هم ازدواج کردن و تا همین حالا هم یکی از کم حاشیه ترین و موفق ترین زوج های هالیوودی به حساب میان.

کالین فرث و لیویا جیوجیولی

این دو تو سال 96 سر مینی سریال “نوسترومو” با هم آشنا شدن و سال بعدش عروسی کردن. تا حالا هم هیچ مشکلی باهم نداشتن.

بیانسه و جی زی

این دوتا اوایل خیلی از رابطه شون حرف نمی زدن، اما به نظر می رسه زمانی که بیانسه 18 سالش بود، یعنی تو سال 2002 باهم آشنا شدن. تو سال 2008 هم توی یه مراسم کاملا خصوصی و بی سروصدا باهم ازدواج کردن.

گولدی هاون و کرت راسل

گولدی و کرت از سال 68 هست که با هم هستن و بالاخره بعد از سال ها توی سال 84 با هم ازدواج کردن. این دوتا قدیمی ترین زوج حال حاضر هالیوود به حساب میان.

تام هنکس و ریتا ویلسون

این دوتا بازیگر دوست داشتنی اولین بار سر صحنه فیلمبرداری با هم آشنا شدن و سال 88 با هم پیمان ازدواج بستن. این زوج محبوب سالهاست که کنار هم خوشبختن و صاحب چنتا بچه شدن که خیلیاشون راه حرفه پدر و مادر رو پیش گرفتن.

پیمایش به بالا