17 ترین

17سلبریتی که بیشتر از دوبار ازدواج کردن

17 سلبریتی که بیشتر از دوبار ازدواج کردن

هیچ چیز هیجان انگیزتر از عروسی یه سلبریتی نیست. اما می دونید چی بهتر از یه عروسی سلبریتیه؟ دوتا عروسی سلبریتی. یا سه تا. یا چهار تا. یا حتی بیشتر! در این مقاله همراه ما باشید تا بفهمیم که کدوم سلبریتی ها دوبار یا بیشتر ازدواج کردن و سرنوشت ازدواجاشون چی شده.

الیزابت تیلور

بیایید با رو ترین سلبریتی شروع کنیم. یعنی خانم الیزابت تیلور. ایشون تا به حال هشت بار ازدواج کردن. اولین ازدواج الیزابت تیلور با کنراد هیلتون بود، بعد رفت سراغ مایکل ویلدینگ، بعد مایکل تاد و ادی فیشر. بعد از اون ریچارد برتون اومد که بعد یه مدتی از هم طلاق گرفتن ولی بعدش دوباره با هم برگشتن. هرچند دومی هم زیاد طولی نکشید چون نفر بعدی یه سناتور بود به نام جان وارنر و در آخر هم الیزابت با یه کارگر ساختمانی به نام لری فوتنسکی ازدواج کرد. ولی این اخری هم سال 96 بعد از پنج سال به طلاق رسید. وقتی الیزابت تیلور سال 2011 دار فانی رو وداع گفت تنها و مجرد بود.

لری کینگ

لازم نیست الیزابت تیلور اونقدرا هم خجالت بکشه چون تو رقابت تعداد عروسیها بی رقیب نیست. لری کینگ، مجری معروف تلویزیونی هم دست کمی از الیزابت نداره و اون هم هشت بار عروسی کرده. اولیش عشق دوران دبیرستانش یعنی فردا میلر بود. ولی قبل از اینکه حدسشو بزنید لری رفت سراغ همسر بعدش یعنی آنت کایه. بعد آلن آکنیز، مری فرنسیس استافین و بعدشم یه بار دیگه با آکینز. البته این ازدواج مجدد با یکی از همسرای قبلی هم باز دوام نیاورد و پشتش لری با شارون لئوپارد و پشت سرش با جولی الکساندر عروسی کرد. ولی روند همسریابی لری کینگ به همین جا ختم نشد و و بعد از طاق الکساندر تو سال 97 با شاون ساوثویک ازدواج کرد. زندگی خوبی داشتن تا اینکه بالاخره تو سال 2010 فرم طلاقشونو پر کردن. با اینکه لری هنوز رسما از زن آخرش طلاق نگرفته اما عملا جدا از هم زندگی می کنن.

بیلی باب تورنتون

بیلی باب تورنتون اول با ملیسا گتلین ازدواج کرد، بعد با تونی لورنس، سیندا ویلیامز، پیترا داون چرنیک و در آخر هم با سلبریتی محبوب همه یعنی آنجلینا جولی. اونا تو سال 2002 از هم جدا شدن و 12 سال طول کشید تا بیلی همسر الانشون پیدا کنه. یعنی کانی آنگلند. بله همینقدر طول می کشه تا بتونی آنجلینا رو فراموش کنی!

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی تا حالا سه بار ازدواج کرده. اولیش جانی لی میلر، همبازیش تو فیلم هکرز بود. بعد با همون بنده خدا بیلی باب تورنتون و در آخر هم با همبازی خوشتیپش یعنی برد پیت که توی فیلم آقا و خانوم اسمیت با هم آشنا شده بودن ازدواج کرد. این ازدواج خیلی سر و صدا را ه انداخت. البته اولش رسمی نبود و سال ها طول کشید تا رسما با هم عروسی کنند. این دو تا که پدر و مادر 6 بچه هستن به تازگی از هم جدا شدن و یکی از پرحاشیه ترین طلاق های سلبریتی ها رو رقم زدن.

درو بری مور

این خانم و همسر سومش یعنی ویل کوپلمن دیگه باهم نیستن. هرچند این ازدواج آخری خیلی بیشتر از دوتا ازدواج قبلی درو با جری توماس و تام گرین  داوم آورد. بری مور و کوپلمن هنوز هم با هم دوستی دارن و صاحب دوتا دختر خوشگل هستن.

جینا دیویس

هرچی تعداد ازدواج های جینا بیشتر شد، طول مدت رابطه ش هم طولانی تر شد. ازدواجش با شوهر اول یعنی ریچارد امولو یک سال دوام آورد و بعدش  سه سال با جف گلدبلوم تو رابطه زناشویی بود. بعد از اون پنج سال همسر رنی هارلین بود. در آخر هم با رضا جراحی در سال 2001 ازدواج کرد و هنوز هم باهم هستن.

تام کروز

قبل از همسرای سابقش یعنی کتی هولمز و نیکول کیدمن، تام کروز با می‌می راجرز ازدواج کرده بود که در واقع عامل اصلی معرفی تام به دنیای فیلمای علمی و تخیلی محسوب میشه.

کریستی برینکلی

اولین ازدواج برینکلی با جین فرانسیس آلوکس بود که بعدش با بیلی جوئل ازدواج کرد و بعد از اون هم ریچارد توبمن. شوهر چهارم کریستی یعنی پیتر کوک که آخرین شوهرش هم حساب میشه، وقتی تو سال 2008 داشتن جدا می شدن اعتراف کرد که با یک دختر 18 ساله به کریستی خیانت کرده.

دمی مور

دمی مور و فردی مور پنج سال با هم زن و شوهر بودن و همین مدت طولانی کافی بود تا دمی تصمیم بگیره نام خانوادگی هسرسابقشو نگه داره.  بعد از اون دمی مور با امیلیو استواز نامزد کرد اما هیچوقت به ازدواج نرسید. هرچند بعدش دمی به بروس ویلیس جواب مثبت داد اما بعد از بیشتر از یه دهه و داشتن سه تا دختر، از بروس هم جدا شد و رفت سراغ شوهر سومش. یعنی اشتون کوچر. این رابطه هم در نهایت بعد از رو شدن خیانت اشتون کوچر تموم شد. اشتون الان با میلا کانیس ازدواج کرده.

کیت وینسلت

کیت وینسلت سه تا بچه داره که هرکدومشون از یکی از ازدواج هاشن. اولی از جیم تریپلتون، بعدی از سم مندز و آخری هم از همسر فعلیش یعنی ند راکنرول که البته هنوز هم باهم هستن و رابطه خوبی دارن.

ویلیام شتنر

برای 13 سال ویلیام شتنر همسر گلوریا رند بود که در نهایت تو سال 69 از هم جدا شدن. چهار سال بعد ویل با مارسی لافرتی ازدواج کرد که این ازدواج 23 سال داوم آورد. متأسفانه این ازدواج هم به سرانجامی نرسید و بعد از یک سال ویلیام با نرنی کید ازدواج کرد. ولی نرنی تو یه سانحه از دنیا رفت. ویلیام در نهایت دوباره عشقو با همسر کنونیش یعنی الیزابت جی مارتین تجربه کرد.

کیم کارداشیان

کیم هنوز هم همسر کانیه وست محسوب می شه ولی قبل از اون یه ازدواج 72 روزه رو با کریس هامفریس تجربه کرد! اما خیلی از مردم نمی دونن که کیم کارداشیان قبل از این ازدواج فوق کوتاه، یک ازدواج کوتاه دیگه هم با تهیه کننده موسیقی یعنی دیمون توماس داشته. البته وقتی که 19 سالش بوده.

روزانا آرکت

اولین ازدواج روزانا با آنتونی کرکو بود که یکسال دوام آورد. بعد از آنوتونی نوبت جیمز نیوتون هاوارد رسید. سومین ازدواج روزانا با جان سیدل بود که حدود 6 ماهی دوام آود. پس از طلاق ، یعنی بعد از 14 سال تنهایی با همسر کنونیش یعنی تاد مورگان آشنا شد.

ریتا هِیوورث

ریتا پنج بار ازدواج کرد: با ادوارد جودسون، اورسن ولز، شاهزاده علی خان، دیک هیمیس و جیمز هیل. ریتا هِیوورث و جیمز هیل تو سال 61 از هم جدا شدن و بعد از اون تا ده ها سال با کسی ازدواج نکرد تا اینکه در سال 87 به رحمت الهی پیوست.

مارتین اسکورسیزی

اسکورسیزی، کارگردان معروف هالیوودی را هم جز یکی از دیگر از اعضای کلوپ پنجتایی ها به حساب بیارید. ازدواج دوم مارتین بعد از لورین ماری برنن با جولی کامرون بود. بعد با ایزابلا روسیلینی و بعدش با باربارا دِفینا ازدواج کرد. مارتین تو سال 99 با شرمرهورن موریس آشنا شد و از اون موقع تا حالا باهم یه ازدواج موفق رو پشت سر گذاشتن.

هالی بری

هالی بری شانس زیادی تو تجربه های ازدواجیش نداشته. ازدواج هالی با همسر اول و دومش یعنی دیوید جونز و اریک بنت دوام زیادی نیاورد. بعدش اگرچه هیچوقت با بابای بچه ش یعنی گابریل وبری ازدواج نکرد، اما دردسر زیادی برای گرفتن حضانت دخترش نهال کشید. هالی مطمئن شد که این اتفاق با شوهر سومش یعنی اولیور مارتینز تکرار نمیشه. البته در حال حاضر هالی بری از همون شوهر سوم هم جدا شده ولی خب مشکلی بابت حضانت بچه شون ندارن.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز هیچوقت از اینکه بگه عاشق عشقه ابایی نداشته. خیلی وقت پیش با بن افلک تو رابطه عاشقانه بود اما هیچوقت رسمیش نکردن. هرچند که بعد از اون با چهارتا مرد دیگه پیمان ازدواج بست: اوجانی نوآ، بعد کریس جود و بعد مارک آنتونی. از یکی از همین شوهرا بود که جنیفر دوقلو هاش یعنی مکس و امی رو دارد. از سال 2017 جی لو با الکس رودریگز یک زندگی مشترک شاد و خوشحال رو شروع کرده.

پیمایش به بالا