17 ترین

17 استایل برتر ریچل گرین در سریال فرندز!

17 استایل برتر ریچل گرین در سریال فرندز!

سریال فرندز عشاق زیادی دارد، اما همه این طرفدارها بر سر یک چیز توافق دارند: استایل بی نظیر ریچل گرین! در این مطلب به برخی از بهترین لباس های او نگاهی انداخته ایم.

لباس عروس ریچل گرین

عروس فراری سریال فرندز، در لباس عروس پرنسس گونه ی خود کاملا زیبا به نظر می رسد. یقه لباس که روی شانه هایش افتاده است همه چیز را بهتر جلوه می دهد و حتی در حال حاضر هم به عنوان یکی از ترندترین مدل های لباس عروس به شمار می رود. یادتان باشد که این اپیزود از سریال دوستان( فرندز) در سال 1994 پخش شد. یعنی حدوداً 24 پیش!!

کت و دامن کوتاه

تمام آن هایی که سریال فرندز را دیده اند، قطعا عاشق اپیزودهای فلش بک هستند. در این اپیزود ریچل را قبل از پیوستن به گروه دوستان می بینیم که یک کت و دامن کوتاه بنفش پوشیده است. این استایل حالت وینتیج و قدیمی دارد اما اصلا از زیبایی تهی نیست!

لباس های سرهمی (اوِرال)

یکی از بهترین طرفدارهای پوشیدن لباس های سرهمی و اورال همین خانم ریچل گرین است که در این اپیزود سریال یک سرهمی کوتاه را با پیراهنی تیره ست کرده است. البته اجازه بدهید از آن تاپ راه راهی که زیر سرهمی پوشیده غافل نشویم و ببینیم که چقدر استایل او را زیباتر کرده! شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی امروز هم این استایل محبوبیت زیادی پیدا کرده است و ترند سال 2018 هم بوده!

دامن های کوتاه

اگر فقط یک استایل باشد که به عنوان امضای ریچل گرین در سریال بشناسیم، آن پوشیدن دامن های کوتاه است. این دامن ها که برای تمام فصول سال هم مناسب هستند، کاملا با هرگونه لباسی ست می شوند. ببینید که در این عکس، ریچل چگونه آن را با یک بلوز یقه اسکی و جوراب روشن  ست کرده است.

لباس های تک رنگ

در یکی از اولین فصل های سریال فرندز، ریچل یک ست لباس تک رنگ به تن کرده که شامل کتی بنفش و شلواری به همان رنگ است. بنابراین این تصور قدیمی که می گوید حتما باید لباس هایتان باید غیر همرنگ باشند را کنار بگذارید. خودتان می بینید که نتیجه چه می تواند بشود.

دامن بلند

در این اپیزود از سریال فرندز، سرنوشت متفاوت کاراکترها را نشان می دهد و می گوید که اگر با هم دوست نمی شدند، چه اتفاقی برایشان می افتاد. ریچل به عنوان یک زن متاهل ناراضی ظاهر می شود که کت صورتی پوشیده است. اما تکه ی مورد علاقه ی ما در این استایل ریچل، دامن سفید و بلند اوست که به خوبی با اندام او ست شده!!

چکمه های ساق بلند

تقریبا تمام کاراکترهای زن سریال فرندز، برای یک بار هم شده از چکمه های ساق بلند استفاده کرده اند اما هیچ کدام به پای ریچل گرین نمی رسند. ست کردن ماکسی کوتاه مشکی با چکمه هایی به همین رنگ امضای شخصی او در استایل و فشن است. ریچل ثابت کرد که شما می توانید بدون این که خیلی زرق و برق به خودتان بزنید، یا یک چکمه ساده و لباسی ساده تر، بهترین استایل ممکن را داشته باشید.

تیپ ورزشی

اگر از توانایی ورزشی ریچل صرف نظر کنیم، اصلا نمی توان بی خیال تیپ ورزشی او شویم. در واقع او با این استایل می تواند به راحتی تبلیغ ورزشی هم انجام دهد. فقط کافیه به کلاه کپ او نگاهی بیاندازید تا ببینید که چقدر زیبا همه چیز با هم ست شده است.

 

تونیک

ست کردن یک تونیک طرحدار و یک کت مشکی ساده به همراه شلوار جین، کاری است که تنها از عهده ی ریچل گرین برمی آید. شاید در وهله ی اول فکر کنید که این دیگر چه جور مدلی است اما با نگاه کردن به این عکس متوجه می شوید که از چه صحبت می کنیم.

یقه های آزاد و روی شانه

بهترین مد لباس های ریچل گرین معمولا در دفتر کارش دیده می شد. او در دفترش تلاش می کرد که ظاهری شاد تر و راحت تر به لباس هایش بدهد. به عنوان مثال به این لباس او نگاه کنید که لباس یقه آزاد و گشاد او تا چه حد با شلوار و آن گردنبند ست شده است.

جزئیات کوچک در لباس

اگر به ترندهای مد و فشن کنونی نگاه کنیم، متوجه می شویم که تقریبا 20 سال پیش ریچل گرین به تمام این جزئیات توجه داشته است. مثلا به این لباس مشکی او نگاه کنید و ببینید چقدر شبیه همین چیزی است که در فروشگاه ها به عنوان مد روز به ما فروخته می شود.

شلوار دم پا گشاد

فکر می کنید که لباس های خاکستری و گل و گشاد زشت و بی ریخت هستند؟ خب اگر ریچل گرین را در سریال فرندز ببینید، متوجه می شوید که کاملا در اشتباه هستید. ریچل با استفاده از یک بلوز صورتی و استایل کولی وار کاری می کند که شما به تمام استایل های آشفته ایمان بیاورید.

تاپ نیم تنه با شلوار گشاد

ریچل گرین ثابت کرد که اگر ترکیب رنگی را رعایت کنیم و بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم، پوشیدن تاپ های نیم تنه با شلوارهای گشاد هنوز هم می توانند دلبرانه و شیک باشند. درست مثل همین عکسی که دارید می بینید.

کفش های پاشنه پهن

با تشکر از کاراکتر راس، در این اپیزود از سریال دوستان، ریچل تمام مدت با یک سبیل مصنوعی پرسه می زند. اما اگر بخواهیم واقع بین باشیم، این سبیل مسخره اصلا خدشه ای به استایل بی نظیر او وارد نکرده است. فقط کافیه به پاهای او نگاه کنید و ببینید چه کفش های خوشگل و پاشنه پهنی به پا کرده که با مانتوی بلند او بهترین ترکیب ممکن را ساخته است.

لباس خواب

این لباس خواب ساده و شیک، باعث شده که اندام ریچل بهتر و شیک تر به نظر بیاید. همان طور که می بینید این لباس چیز عجیبی نیست اما بهترین هارمونی و تناسب را با اندام لاغر و شانه های ظریف ریچل دارد.

لباس ساقدوش عروس

ست لباس ریچل گرین با شخصیت فیبی بوفی در این قسمت از سریال دوستان، همه چیز را عالی تر کرده است. این رنگ های روشن تابستانه تقریبا باعث شده که موهای طلایی این دو زیباروی جذاب تر و بهتر دیده شود.

بلوز چند لایه

این شلوارهای مشکی واقعا با همه چیز خوب ست می شوند. در این جا ریچل آن ها را با یک بلوز چند لایه ست کرده است که حالت آزاد و خوبی به استایل او می دهند. آستین های گل گلی و زیبای این بلوز هم همه چیز را کامل تر کرده است.