17 ترین

17-6 تا از بهترین موسسه های آموزش زبان تهران

بهترین موسسه های زبان تهران

دیگه انگلیسی بلد بودن یکی از توانایی های بدیهیه که هرکسی باید داشته باشه. همه هم می دونن که یادگرفتن انگلیسی مهارت خیلی مهمیه. هرچی نباشه زبان بین المللی شناخته شده و کار خیلی هامون تو دهکده جهانی بدون علم به این زبان خیلی وقتا گیره. متأسفانه سیستم آموزش مدرسه ها و حتی دانشگاه ها طوری نیست  که بتونه به شکل موثری این زبان رو به دانش آموزا یاد بده. به همین خاطره که مردم بیشتر از هر وقت دیگه ای به کلاس ها و موسسات آموزش زبان روی آوردن. خیلی از پدر و مادرها هستن که اهمیت زیادی به مسئله زبان بچه شون می دن و از همون دوران کودکی اونها رو به کلاس زبان می فرستن. اما خب هنوز هم تعداد جوون هایی که سواد انگلیسی مناسبی ندارن زیاده. از این رو خیلی از دانش آموزای کلاس های زبان بزرگسالا هستن. از طرف دیگه با رشد درخواست مردم برای مهاجرت(البته متأسفانه) روز به روز یاد گرفتن زبان انگلیسی مهمتر از قبل می شه. تعداد افرادی که دوست دارن تو کوتاه ترین مدت برای آزمون آیلس(IELTS) آماده بشن روز به روز داره بیشتر میشه. البته این رو هم باید بگیم که زبان خارجی فقط محدود به انگلیسی نمی شه. و خیلی ها به هزار دلیل دیگه دوست دارن و تلاش می کنن تا زبان های دیگه ای یاد بگیرن. حالا سوال اینجاست که تو این وضعیت، بهترین موسسات آموزش زبانی که می تونن به شما کمک بکنن کدوما هستن؟ با ما همراه باشید تا با بهترین موسسه های آموزش زبان تهران آشنا بشید.

موسسه زبان ایران اروپا

ایران اروپا یکی از معتبر ترین و البته معروف ترین موسسات آموزش زبان انگلیسی تو تهرانه که سمت غرب واقع شده.  درسته که این موسسه از سال 1388 کار خودش رو شروع کرده و اونقدرها هم با سابقه نیست، اما این موضوع چیزی از اعتبارش کم نمی کنه. ایران اروپا یکی از بزرگترین آموزشگاه های زبان تهرانه که دوره هاش رو به صورت گروهی، نیمه گروهی و البته خصوصی برگزار می کنه. استادای خیلی خوب در کنار سیستم آموزشی به روز و مناسب باعث شده تا ایران اروپا بتونه میزبان خیلی از زبان آموزان از سراسر تهران باشه. اینکه ایران اروپا به شکل تخصصی روی زبان انگلیسی کار می کنه باعث می شه تا تمایز و اختلاف زیادی به عنوان مزیت رقابتی با سایر همکاراش داشته باشه. البته بزرگترین مشکلش هم اینه که فقط دو تا شعبه تو غرب تهران داره و بس!

موسسه گاما

موسسه آموزش زبان گاما نه تنها تو تهران، که تو کل ایران یکی از بهترین موسسه هاست. گاما به شاگرداش تضمین می ده که دوره رو با موفقیت کامل پشت سر می ذارن. و از این بابت واقعاً هم چیزی کم نمی ذاره. یعنی اگه زبان آموزی تو یه دوره دچار مشکل بشه گاما برای جبران مشکلاتش جلسات رایگان ترتیب می ده تا اون زبان آموز به هر شکل به نتایج دلخواهش برسه. مهمترین وجه ممیزه گاما اینه که بر خلاف بقیه موسسه های زبان دوره های ترمی نداره. یعنی سطح بندی و تقسیم بندیش بر اساس ترم نیست. بلکه به جاش پکیج های صفر تا صدی ارائه می ده. اگه می خواید دقیقتر متوجه سیستم کاریش بشید بهتره سیستم کاری شرکت نتفلیکس رو به خاطر بیارید. تو موسسه گاما علاوه بر زبان انگلیسی و دوره های تخصصی آیلس، زبان های آلمانی و ترکی استانبولی هم درس داده می شه. گاما فقط تو تهران شعبه نداره، بلکه شعبه هاش تو اصفهان و شیراز هم مشغول به کار هستن.

آموزشگاه زبان نگار

موسسه زبان آموزی نگار حدود 18 سالی سابقه کار داره و یکی بزرگترین ها و البته معتبرترین مراکز آموزش زبان تهران به حساب میاد. یکی از مهمترین ویژگی های این موسسه آموزش زبان اینه که اساتید خیلی خوبی داره و در کنار اون سیستم نظارت بر آموزشش هم کاملاً قابل قبوله. یعنی می تونید مطمئن باشید که تو این موسسه روند پیشرفت شما توی زبان کاملاً بررسی می شه. علاوه بر اینها موسسه آموزشی نگار تمرکز ویژه ای روی آموزش از راه دور یعنی آموزش آنلاین گذاشته و دوره های آموزش زبان آنلاین خیلی خوبی ارائه می ده. همچنین یه سری آزمون آنلاین باکیفیت هم داره. این موسسه مجوز رسمی برای برگزاری آزمون معتبر زبان مثل تافل رو هم داره. علاوه بر انگلیسی می تونید تو موسسه نگار زبان های دیگه مثل روسی، چینی، ترکی استانبولی، آلمانی، عربی و غیره رو یاد بگیرید.

آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات یکی از معروفترین ها تو تهرانه. هدف و تمرکز اصلی این موسسه بیشتر از هرچیز روی مکالمه و آمادگی برای آزمون های مهم زبانه. گات از سال 1388 داره فعالیت می کنه و تونسته تو همین مدت با این هدف گذاری اختصاصی اعتبار خیلی خوبی برای خودش جمع کنه. مهمترین ویژگی های گات که نقطه تمایزش با سایر رقیبا به حساب میاد یکی محیط خیلی خوبشه، یکی اعتبار بین المللیشه و البته نظم و دقت تو آزمون ها و آموزش. اما خب بیشترین مانور این موسسه روی نظمیه که به صورت اختصاصی طراحیش کرده تا بتونه سیستم آموزش زبان رو بهبود زیادی ببخشه. کاری که تا حد زیادی توش موفق هم بوده.

آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان

هرکسی که تصمیم میگیره زبان بخونه، حتماً اسم موسسه پردیسان به گوشش می خوره. این موسسه گسترده 14 سال سابقه کار داره و تونسته تو این مدت تو تهران 9 تا شعبه تأسیس کنه. مثل همه موسسه های خوب دیگه، اساتید قابلی تو این موسسه مشغول به کار هستن که اکثراً هم به شکل اختصاصی فقط با این موسسه همکاری می کنن. آموزشگاه زبان پردیسان برای همه رده های سنی دوره های اختصاصی تو سطوح مختلف داره. از جمله فعالیت های خیلی خوب پردیسان برگزاری کلاس های آموزش مدرس یعنی TTC، پشتیبانی مناسب و استفاده از موارد خارجی مثل کتاب و فایل برای آموزش زبانه.

آموزشگاه زبان کارینو

خب از موسسه های زبان غرب تهران زیاد گفتیم. اما شرق تهران هم خالی از موسسه های باکیفیت آموزش زبان نیست. از جمله این اموزشگاه ها، موسسه کارینو ست. این موسسه حدود 15 سالی سابقه فعالیت داره. یکی از اتفاقاتی که به خوبی اعتبار این مجموعه رو به چشم آورد جایزه بهترین موسسه آموزش زبان خارجی تو سال 98 بود. از مهمترین و بهترین دوره های آموزشی کارینو می شه به دوره 60 روزه فشرده برای آزمون آیلس7، کار تخصصی روی لهجه های درست انگلیسی، گرفتن آزمون های ارزیابی ماهانه و غیره اشاره کرد. همچنین کارینو اولین موسسه زبانیه که به صورت اختصاصی دوره های ویژه آموزش مقاله نویسی ISI برگزار می کنه و آزمونه های مشابه آیلس هم می گیره. علاوه بر اینا کارینو مدرک معتبری که قابل ارائه به سفارت هست رو تو پایان دوره ش به دانش آموخته هاش می ده.

آموزشگاه ایران کمبریج

از اسم ایران کمبریج معلومه که با یه آموزشگاه زبان درجه یک طرف هستید. و انصافاً هم این موسسه حق اسم خودشو ادا کرده به طوری که در حال حاضر واقعاً یکی ز معتبرترین آموزشگاه های زبان تو تهرانه. ایران کمبریج همیشه سعی کرده و سعی هم می کنه از بهترین اساتید استفاده کنه. البته با یه فرق کوچولو. این موسسه سعی می کنه یادگیری زبان رو تا یه سطح خیلی بالا پیش ببره. یعنی سطح بالاتر از کارشناسی ارشد. یعنی اگه دغدغه شما زبان یادگرفتنه و فقط برای اطلاعات بیشتر سراغ این فن جدید نرفتید، ایران کامبریج می تونه کمک های زیادی به شما بکنه. از جمله اینکه از بهترین اساتید، استاد های بومی یه به قول معروف Nattive و البته از به روز ترین تجهیزات برای بهبود روند تدریس استفاده می کنه. ایران کمبریج الان سه تا شعبه تو مرکز، شمال و غرب تهران داره.

کلاس های آموزشگاه اسپیکان

به خاطر استفاده از متد آموزشی oxford هم که شده، آموزشگاه زبان اسپیکان توی تهران خیلی معروفه. این موسسه سابقه طولانی تو زمینه تدریس زبان نداره، اما همین 10 سال کارش با موفقیت های زیادی همراه بوده. اسپیکان برای همه رده های سنی کلاس های آموزش زبان تو سطح مختلف برگزار می کنه. یکی ازمهمترین ویژگی های این موسسه اینه که تنوع کلاساش خیلی بالاست. به طوری که می تونید به راحتی تایم کلاس های اون دوره تون رو مطابق با ساعت های زندگی روزمره تون تطبیق بدید. به طوری که اگه خیلی سرتون شلوغه می تونید تو دوره های آنلاین اسپیکان شرکت کنید. یکی دیگه از ویژگی های بارز اسپیکان سیستم آموزشی خیلی خوبشه که باعث شده این موسسه بتونه با خیلی از شرکت ها برای مبحث آموزش زبان قرارداد ببنده. اسپیکان در حال حاضر دوتا شعبه تو تهران داره.

موسسه آموزش زبان آفرینش

موسسه آفرینش یکی از معروفترین هاست که به صورت تخصصی تو حوزه آیلس فعالیت می کنه. یکی از بارزترین ویژگی های این موسسه اینه که اعتبار نامه بین المللی برای برگزاری آزمون آیلس داره. همچنین علاوه بر کلاس های گروهی و عمومی با هدف قبولی تو آزمون آیلس کلاس های خصوصی هم برای زبان آموزاش برگزار می کنه. از طرفی چون این موسسه خودش آزمون آیلس برگزار می کنه، خیلی ها معتقدن که برای قبولی تو این آزمون، آفرینش بهترین گزینه محسوب می شه.

موسسه امیر بهادر

اگه می خواید مهاجرت کنید به آمریکا، به جای آیلس به تافل احتیاج دارید. و اگه می خواید تو آزمون تافل موفق بشید قطعاً یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما موسسه آموزش زبان امیربهادره. البته این موسسه فقط روی آموزش متناسب با آزمون تافل تمرکز نکرده و یه آزمون دیگه رو هم هدف قرار داده. یعنی آزمون جی آر ای. حالا چرا تو زمینه این دوتا آزمون موسسه امیربهادر اعتبار زیادی داره؟ چون خودش مجوز رسمی و بین المللی برای برگزاری این آزمون ها رو داره. البته باید این نکته رو هم درنظر بگیرید که هزینه تحصیل تو این آموزشگاه یه مقداری از بقیه جاها گرون تره.

کانون زبان ایران

کانون زبان ایران یکی از قدیمی ترین موسسه های آموزش زبان تو کشوره که سابقه طولانی تو این زمینه داره و تونسته اعتبار خیلی خوبی کسب کنه. درسته که از نظر پارامترهای جدید به شیکی آموزشگاه های خصوصی و گرون قیمت دیگه نیست، اما دلیل نمی شه که کم اعتبار باشه. کانون زبان ایران زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اداره می شه که به صورت تخصصی روی آموزش زبان انگلیسی تمرکز کرده. هرچند تک و توک زبان های دیگه هم آموزش می ده. مثل آلمانی، فرانسه، عربی و غیره. مهمترین ویژگی این آموزشگاه اینه که شعبه های زیادی تو سراسر کشور داره و از نظر قیمیتی نسبت به بقیه رقیبا یه مقداری ارزون تره. هرچند خب این موضوع باعث شده تا از لحاظ جمعیتی، کلاس های کانون زبان همیشه جزو شلوغ ترین ها باشه.

نظر شما چیه؟

لیست بالا توسط گروه تحقیقات 17ترین نوشته شده اما دلیل نمیشه که ما نظرمون رو عوض نکنیم ، اگر در مورد لیست بالا نظری دارید و یا فکر می کنید مواردی هستن که بهتره به لیست اضافه بشن، حتما پایین همین مطلب نظرتون رو بذارید .

 خوشحال میشیم که ازتون یاد بگیریم

0 0 votes
به نظر شما چند ستاره؟
عضویت
Notify of
guest

1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ی ناشناس

سفیر گفتمان هم عالیه

پیمایش به بالا