17 ترین

17-3 تا از بهترین بانک ها برای دریافت وام ازدواج

17-3 تا از بهترین بانک ها برای دریافت وام ازدواج

وام ازدواج یکی از مهمترین دغدغه های زوج های جوانی است که تازه ازدواج کرده اند. همه ما می دانیم که با توجه به شرایط اقتصادی اخیر کشور، خیلی ها هستند که برای شروع زندگی مشترک روی گرفتن این وام حساب باز می کنند و شروع این زندگی بدون وام برای خیلی از مردم غیر ممکن به نظر می رسد. اما به خاطر تقاضاهای زیادی که در این حوزه وجود دارد، معمولاً صف های طولانی پشت در بانک ها از متقاضیان وام ازدواج تشکیل می شود. در چنین شرایطی دریافت سریع وام ازدواج می تواند اهمیت خیلی زیادی داشته باشد. حالا بهترین بانک ها برای دریافت وام ازدواج کدام ها هستند؟ کدام یک از بانک های داخل کشور زودتر کار مردم را راه می اندازند و وام ازدواج می دهند؟

با ما همراه باشید تا با بهترین بانک ها برای دریافت وام ازدواج آشنا شوید.

بانک ملت

بانک ملت یکی از بزرگترین بانک های کشور است که با سرمایه ای حدود 5000 میلیارد تومان یکی از قدرتمند ترین ها به حساب می آید. این بانک که سابقاً تمام دولتی بود چند سالی هست که به صورت نیمه خصوصی فعالیت می کند. خدمات بانک ملت همواره مورد رضایت مشتری هایش بوده و سوددهی و خدمات تسهیلی مناسبی داشته است.

پست بانک

پست بانک از دیگر بانک هایی است که روند دریافت وام ازدواج در آن سهل تر از بقیه بانک هاست. این بانک از سال 1375 آغاز به کار کرده و توانسته حدود 6500 شعبه در ایران داشته باشد.

بانک رسالت

بانک رسالت در واقع یک بانک قرض الحسنه است که با هدف ایجاد شغل و درآمد زایی مستقیم داخلی تأسیس شده تا در شرایط مقاومت اقتصادی راهگشای ملت باشد. تسهیلات این بانک معمولاً مناسبند و از گزینه های خوب برای دریافت سریع وام ازدواج محسوب می شود.

بانک تجارت

بانک تجارت یکی از بانک های دولتی پر سابقه است که از تلفیق 11 بانک در سال 1358 به وجود آمد. این بانک یکی از بزرگترین بانک های کشور با سرمایه ای در حدود 3.9 میلیارد تومان است که از سال 88 شروع به عرضه سهام در بازار بورس و حرکت کردن به سمت خصوصی سازی کرد. این امر باعث شده تا سازوکار اداری بانک تجارت جان دوباره ای بگیرد و رتبه خوبی در واگذاری تسهیلات به دست بیاورد.

بانک ملی

بانک ملی با 91 سال سابقه در ایران، قدرتمند ترین بانک داخلی و حتی یکی از قدرمند ترین بانک های بین المللی حداقل در حوزه خاورمیانه است. این بانک دولتی همیشه سهم به سزایی در گردش چرخ مالی کشور ایفا کرده و سالهاست که خدمات خوبی به مردم ایران ارائه می کند.

بانک قوامین

بانک قوامین کار خود را در اوایل دهه 70 شمسی و با عنوان صندوق قرض الحسنه ناجا، جهت خدمت رسانی به قشر ارتشی شروع کرد. بانک قوامین از سال 79 رسماً عنوان بانک به خود گرفت و از اولین بانک های خصوصی کشور است که با ارائه تسهیلات مناسب همیشه سعی در جلب رضایت مشتری داشته.

بانک سپه

دومین بانک قدیمی ایران یعنی بانک سپه، با سابقه ی نود ساله خود همواره یکی از مهمترین بانک های کشور بوده. فعالیت های اقتصادی بانک سپه تأثیر زیادی رو چرخ اقتصادی کشور داشته و همین امر آن را به یکی از بزرگترین بانک های کشور تبدیل کرده است. روند دریافت وام ازدواج در بانک سپه نیز به نسبت برخی از بانک های دیگر ساده تر و سریع تر است. چون سرمایه لازم برای اعطای وام را دارد.

‌ بانک مسکن

بانک تخصصی مسکن که همانطور که از نامش پیداست به صورت خاص در حوزه مسکن فعالیت دارد، یکی از بانک های قدرتمند و البته ثروتمند کشور است که می تواند با همین پشتوانه روند دریافت وام ازدواج را برای جوانان سهل تر کند.

بانک رفاه

بانک رفاه کارگران از سال 1338 با هدف کمک به رفاه کارگران و ارائه تسهیلات مناسب برای این قشر تأسیس شد. این بانک همیشه یک پایگاه اقتصادی محکم برای حمایت از قشر کارگر بوده و تلاش داشته تا تسهیلات مناسبی را به مشتری های قشر خاص خودش ارائه کند. از این‌رو این بانک یکی از مردمی ترین بانک های کشور است که حمایت های خوبی در زمینه وام ازدواج از مردم و جوانان می کند.

بانک پارسیان

بانک پارسیان یکی از خوشنام ترین بانک های خصوصی ایران است که از سال 1380 رسماً آغاز به کار کرد. بانک پارسیان به عنوان یک بانک خصوصی که با سرمایه گذاری افراد غیر دولتی تأسیس شده، همواره پشتوانه مالی خوبی داشته و توانسته از پس نیاز های مشتری هایش، از جمله تسهیلاتی از قبیل وام سریع ازدواج به خوبی بر بیاید.

بانک صادرات

بانک صادرات یکی از اولین پرجمداران سیستم نوین بانکداری در ایران است که که از دهه های اول صده 300 شمسی آغاز به کار کرد. با تمرکز بر بازار صادرات کشور و سرمایه گذاری در این بخش، بانک صادرات به یکی از قدرتمند ترین قطب های بانکی کشور تبدیل شده که با تسهیلات خوبش توانسته رضایت مشتری هایش را جلب کند.

بانک آینده

بانک آینده در سال 1391 با ادغام بانک های تات، موسسه مالی و اعتباری صالحین و موسسه اعتباری آتی، با سرمایه 800 میلیارد تومان تأسیس شد. این بانک با بیش از 17هزار سهامداری که دارد ، همواره تلاش کرده به عنوان یکی بانک خصوصی رضایت مشتری هایش از خدماتش را در اولویت کاری خود قرار دهد. ازاین رو روند دریفات سریع وام ازدواج در این بانک می تواند به خوبی پی گرفته شود.

بانک گردشگری

همانطور که از نامش هم بر می آید، این بانک تمرکز فعالیت های سرمایه گذارانه خود را روی صنعت گردشگری گذاشاته است و در رقابت شدیدی با بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری دیگر قرار دارد. همین رقابت اما به نفع مردم است چراکه بانک ها تلاش دارند تا با جلب هرچه بیشتر رضایت مشتری سرمایه های عمومی را به سمت خودشان بکشانند.

بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد از سال 1384 به عنوان یک بانک خصوصی آغاز به کار کرد و سرمایه ای 3.5 میلیارد تومانی داشت. این بانک یکی از خوش سابقه ترین و کم حاشیه ترین بانک های خصوصی است که همواره به ارائه خدمات و تسهیلات مطلوب به مشتریان معروف بوده است. امروز این بانک موفق شده تا سرمایه خود را به 5.04 میلیارد تومان برساند و بتواند تسهیلات بهتری نسبت به گذشته ارائه کند.

نظر شما چیه؟

لیست بالا توسط گروه تحقیقات 17ترین نوشته شده اما دلیل نمیشه که ما نظرمون رو عوض نکنیم ، اگر در مورد لیست بالا نظری دارید و یا فکر می کنید مواردی هستن که بهتره به لیست اضافه بشن، حتما پایین همین مطلب نظرتون رو بذارید .

 خوشحال میشیم که ازتون یاد بگیریم

پیمایش به بالا