17 ترین

17 مدل مو در کاراکترهای گیم آف ترونز!

17 مدل مو در کاراکترهای گیم آف ترونز!

خب! اینم از بهترین مدل موهای سریال فوق العاده گیم آف ترونز! مدل مو های کاراکترها به قدری خوشگل و جذابن که آدم واقعا دلش میخواد یه ماشین زمان داشته باشه و بره به وستروس و موهاش رو این مدلی درست کنه( البته این کار توصیه نمی شود؛ چون که 90 درصد احتمال مرگتون در این سریال وجود داره ). اما در کل می خوایم بگیم که گیم آف ترونز یکی از بهترین طراحی و آرایش مو رو در تاریخ تلویزیون داره! جالب اینجاست که مدل های آرایش مو تو این سریال از همه سبکی هست: دم اسبی به سبک فرانسوی، بافت هلندی، دم خرگوشی، و بافت نیمه! خلاصه این سریال می تونه رویای هر آدمی باشه که عاشق آرایش موهاست!

درسته که بعضی از این استایل ها در حقیقت با کلاه گیس درست شدن( کالیسی، داریم از تو حرف می زنیم ها) اما بعضی از اون ها هم واقعا بافته شده و خیلی خوشگل و مرتب روی سر بازیگر قرار گرفتن!

خب البته ممکنه هزار تا دلیل دیگه هم وجود داشته باشه که مردم عاشق این سریال باشن: زنای خوشگل و جذاب، مردن کاراکترهای محبوبمون و البته پیچش های عمیق داستانی! اما خب ماها از اون دسته ایم که فقط به خاطر مدل مو و لباس سریال رو نگاه کردیم( به خصوص با افتضاح فصل پایانی)

تو این مقاله سعی کردیم سلیقه به خرج بدیم و بهترین مدل مو های سریال رو انتخاب کنیم. اما اگه از اون دسته آدم های غرغرو هستین و فکر می کنین که خیلی از ما خوش سلیقه ترین و بیشتر از ما فن سریال هستین، بفرمایید! تو کامنت بگین که کدام مدل مو رو جا گذاشتیم!

مدل موی بافت هلندی دنریس

مادر اژدهایان که اتفاقاً به زبان والریای کهن هم حرف میزنه( که اتفاقا خیلی هم جذابه) بر حسب تصادف، موهای خیلی فوق العاده ای هم داره. این استایل شاید به نظرتون خیلی پیچیده باشه اما در واقع به راحتی آب خوردن می تونید چندتا بافت هلندی بزنید و بعد پشت سرتون به هم متصلشون کنین. درست مثل تصویر( البته که شما قطعا شبیه به دنریس نخواهید شد. واقع بین باشین!!)

مدل موی میخواهم ملکه باشم مارجری تایرل!

 مارجری قطعا می دونه که برای ظاهرش باید چکار کنه! توی این استایل، اون موهاشو به دو قسمت تقسیم میکنه و جلوی سینه ش میندازه و پایین موها رو هم تاب میده! خب همون طور که توی این عکس می بینید شبیه به الهه های یونان باستان شده!

طره بزرگ یه طرفه کالیسی!

موهای سفید روشن هیچوقت این قدر جذاب و زیبا به نظر نیومدن( هشدار: در خانه امتحان نشود! این جور کارها به درد ما نمیخوره. ما فوقش شبیه به جادوگر هانسل و گرتل بشیم)

طره تابدار موهای مارجری

مدل موی فوق العاده دلبرانه و زنانه ای که برای مارجری طراحی شده، به خوبی تشنگی اون برای قدرت رو پنهون میکنه! به همین خاطر تو این سکانس می بینیم که موهاش رو پشت سرش انداخته و یه پیچ و تاب جذاب هم بهش داده!

مدل موی آبشاری کالیسی!

خب معلومه که قشنگ طرفدار کالیسی هستیم! تو این استایل می بینیم که کالیسی از مدل موی ساده در اپیزودهای اول، به بافت موها رسیده و نشون میده که قدرتمندتر شده! این مدل موی آبشاری واقعا چیز جذابیه!

سکانس تی پارتی مارجری و مدل موهاش!

تو این سکانس وقتی که مارجری راجع به اسیر کردن پادشاه لاف میزنه و سعی میکنه حرص مادرشوهرش رو دربیاره، فقط یه نگاه به مدل موهاش بندازین. پیچ و تاپ خوشگلی که موهاش داره و روی شونه هاش ریخته، واقعا جذابه! از طرف دیگه، ریشه ی موهاش هم با یه پیچ خوشگل به عقب برگشته تا صورتش رو بیش از پیش شبیه به یه قلب بکنه!

سکانس اژدها سواری دنریس و مدل موهاش!

نصف موهاش بافته شده و بقیه رو هم تاب دادن! این مدل مو واقعا به همه چی میاد. هم نشون میده که ملکه ی ما چقدر باوقاره و هم موقعی که اژدهاش تیر میخوره و دنی سوارش میشه، نشون میده که چقدر ملکه ی ما آزاد و رهاست و خلاصه گور بابای شهر مرین! گوووووودبای!

مدل بافت چندگانه موهای سرسی!

هرچقدر که دلتون میخواد از سرسی متنفر باشین اما باید اعتراف کنین که موهاش بی نظیره! تازه زندگی کردن توی پایتخت وستروس هم یه عالمه فرصت بهش میده که موهاش رو آرایش کنه و کلی برای من و شما دلبری کنه! این مدل مو ، چهار تا شاخه موی پیچیده ست که پشت سر به هم بافته شدن و ادامه شون هم روی باقی موها انداخته شده! خلاصه خیلی خوشگله!

موهای بافته شده و موجدار سرسی!

وقتی که سرسی میخواد ظاهر دوستانه ای داشته باشه، اجازه میده که موهاش آویزون باشن. وقتی هم که میخواد رسمی باشه و یکی رو سرویس کنه، موهاش رو میبافه! وقتی هم که کلاً میخواد زرنگ بازی دربیاره و بازی تاج و تخت راه بندازه، از هر دو مدل استفاده می کنه. یه قسمتی رو میبافه و بقیه ش رو هم رها و آزاد روی شانه هاش ول میکنه!

طره گیسوی میرسلا!

وقتی که عاشق باشی، اون قدر وقت نداری که هی به موهات برسی و ببافیشون( بنابراین به چرت و پرتای پیجای زرد اینستاگرام دقت نکنین که میگن زن وقتی عاشق میشه موهاش رو میبافه و فلان و بهمان) موهای ساده ی میرسلا نشون میده که ایشون واقعا درگیر عشق شده و اصن وقت این جنگولک بازیا رو نداره! ببینین که موهاش چقدر ساده ن و بافت یک طرفه ای دارن! گل طبیعی روی سرش هم واقعا جذابه( همه چی خوبه تا اینکه سروکله ی پدر/دایی پیدا میشه)

بافت کامل موهای دنریس!

کالیسی این مدل مو رو برای یکی از مهم ترین لحظه های فیلم انتخاب کرد. کلا وقتی که میخواید برین داخل آتیشی که جسد شوهرتون رو میسوزونه و یه تخم اژدها هم دستتونه، باید مدل موهاتون جوری باشه که زیاد توی دست و پا نباشه!

مدل موی باز دنریس!

برای کاراکتری که بیننده ها، موهاش رو به اندازه ی قدرتش دوست دارن، بعضی وقت ها خوبه موها رو باز کرد و اجازه داد که ساده و راحت روی شونه ها قرار بگیرن! کلاً خیلی چیز جذابی میشه!

مدل موی بافته ی آریا!

قبل از این که آریا انقدر وحشی بشه و یه شمشیر بگیره دستش و بزنه به دل بدخواهاش، مدل موهاش اینجوری بود! بافته و زیبا! درست مثل دختر خانمی که آریا اصلا دلش نمی خواست باشه!

سکانس آتش زدن و مدل موی ملیساندر!

چرا که شب تاریک و پُر از رنگ است! تو این سکانس ملیساندر اجازه میده که موهای سرخ موجدارش که مثل شعله ی آتیش هستن حرفای دلش رو بزنه و خودش به کارای ارباب روشنایی مشغول بشه! تو این سکانس می بینیم که ریشه ی موهای ملیساندر قرمزتره چون که احتمالاً این قسمت موهای نازک تری داشته که زودتر رنگ میگیرن!

سکانس خوشامدگویی و مدل موی سانسا!

به وینترفل خوش آمدید( عی خوش نیامدید ایشالا)! این مدل مو برای فصل اول سریاله، قبل از این که بیشتر اعضای خانواده ی سانسا به طرز فجیعی کشته بشن و خودش هم مجبور بشه با هیولایی به نام جافری ازدواج کنه( واقعا گلیم بخت کسی را که بافتند سیاه، به آب زمزم و کوثر سفید نتوان کرد. حکایت زندگی سانساست)

مدل موی کال دروگو

کال دروگو استاد این بود که موهاش رو بلند نگه داره و به حالت یه بافته ی کلفت و بزرگ پشت سرش بندازه! اینجوری دیگه موها توی دست و پاش نبودن و می تونست به کارای مهم تری مثل بریدن سر مردم و ریختن طلای ذوب شده روی سر برادر دنی بپردازه!

مدل موی میساندی!

میساندی هیچ وقت به اندازه ی این سکانس خوشگل و دوست داشتنی نبوده! به خصوص اینکه کنار مادر زیبایی ها و بهترین دوستش دنی هم هست! عقب انداختن موها، برای میساندی فقط یک معنی داره: خدا کنه زودتر نجات پیدا کنیم و اژدهایان برگردن!

پیمایش به بالا