17 ترین

17 سنگ شفابخش که میتونن زندگیتون رو عوض کنن!

17 سنگ شفابخش که میتونن زندگیتون رو عوض کنن!

والا ما هم دقیق نمی دونیم که از چه موقع سر و کله ی این سنگ ها توی زندگیمون پیدا شد، اما به هرحال میخوایم تو این مقاله یه نگاهی به 17 تا از اونها و خواصشون بندازیم. با ما همراه باشید!

درمان با کوارتز رُز

سنگ صورتی رنگ کوارتز رُز که خیلی هم قشنگه، در اصل سنگ عشق جهانیه! این سنگ نماد عشق، زیبایی، صلح، بخشش، عشق به خود، دوستی، سلامت درون و تعادل احساسیه!

این سنگ برای کیا خوبه؟

تازه کارها، تقریبا همه! همه باید یک دونه از این سنگ ها داشته باشن تا بهشون یادآوری بشه که ارزش عشق ورزیدن رو دارن!

درمان با سودالیت

این سنگ زیبا و معمولاً آبی گفته میشه که دور گردن باید انداخته و چاکراه های چشم سوم انداخته شه! این سنگ نماد درمان، مدیتیشن، دانایی و حقیقته! سنگ سودالیت معمولاً باعث بهبود افکار بیهوده میشه و مردم رو تشویق می کنه که عملگراتر باشن.این کریستال انرژی بخش می تونه به تعادل احساسات و پذیرفتن خود هم کمک کنه. از همه مهم تر برای آدم هایی که معمولاً حمله ترس بهشون دست میده، عالیه!

این سنگ برای کیا خوبه؟

اون دسته آدم هایی که اعتماد به نفس ندارن! همینطور برای اون دسته افرادی که معمولا نمی تون موقعیت و شرایط رو به خوبی درک کنن!

درمان با سیترین

این سنگ همه کار معمولا برای تخلیه ی روحی و روانی و همینطور حل مسئله استفاده میشه! انرژی زرد و خوشایند سنگ سیترین باعث بهبود قدرت اراده،اعتماد به نقس و نظم هم میشه! به همین خاطر بهترین چیز برای کاهش استرس، ترس و افسردگیه! بین خودمون باشه، حتی بعضیا میگن که این سنگ بی نظیر باعث افزایش ثروت و موفقیت هم میشه!

این سنگ برای کیا خوبه؟

اون دسته آدم هایی که می خوان منفی بافی نکنن و انرژی های شفابخش بدن خودشون رو به جریان بندازن. تازه این سنگ برای کاهش انرژی منفی دورتون هم خوبه! کلا این سنگ های شفابخش رو دست کم نگیرین

درمان با سنگ دلربای آبی

مغز خودتون رو با سنگ دلربای آبی استراحت بدین. این کریستال معمولا به خاطر قدرت نظم بخشی و نیروی درونی شناخته میشه. این سنگ برای آدم هایی خوبه که نمی تونن درست و حسابی تصمیم بگیرن! اگر تصمیم دارید که اتفاق بزرگی در زندگی تون پدید بیارین، داشتن یک دونه از این سنگ ها خیلی مفید می تونه باشه.

 این سنگ برای کیا خوبه؟

کساییه که نماد ماه تولدشون، عنصرهای آب و باد هست! اما معمولاً گفته میشه که برای کمک به ذهن و قلب بیشتر افراد مفیده.

 

درمان با یشم قرمز

این سنگ شفابخش مبارز معمولا به بهبود انرژی، قدرت، استقامت و محافظت کمک می کنه! بعضیا میگن که یشم قرمز مثل یک سنگ محافظ ( هم به شکل روحی و هم فیزیکی) عمل میکنه!

 این سنگ برای کیا خوبه؟

برای اونایی که معمولا به خاطر حرف و حدیث بقیه، مدام انرژیشون کم میشه. این سنگ مثل یه سپر محافظ عمل میکنه و از شما در برابر افکار منفی و حتی بدشانسی محافظت میکنه. چقدر این سنگ های شفابخش خوبن واقعا!! ( خود من یکی از اینارو قطعا میخوام:))))

درمان با آمیتیس

این سنگ اساسی، جزو اولین سنگ های هر مجموعه دار تازه کاریست! اساسا کار این سنگ، ایجاد احساس تغییر و تبدیل در فرده! به همین خاطر برای تقویت توانایی های روحی به کار میره! وقتی میخواین بخوابین، کنار خودتون نگهش دارین. واقعا کمک میکنه که احساس استرس و اضطرابتون کم شه. دیگه کابوس نمیبینن و سگ سیاه افسردگی هم گازتون نمیگیره!

این سنگ برای کیا خوبه؟

برای اونایی که دوست دارن ابعاد روحی خودشون رو کشف کنن. هم چنین تازه کارایی که اخیرا قدرت کریستال های انرژی رو درک کردن!

درمان با عقیق سلیمانی سیاه

این سنگ سیاه بسیار زیبا معمولا به خاطر قدرت دهی درونی خود میون مردم خیلی خیلی محبوب شده. البته قدرت فیزیکی و بیرونی هم میده. تازه کمک میکنه تا منطق و استدلالتون هم قویتر بشه و هرکسی رو توی مباحثه لت و پار کنین!

این سنگ برای کیا خوبه؟

برای اونایی که به دنبال یک معنی عمیق تر هستند و میخوان که چاکراه های انرژیشون باز بشه. این سنگ برای درمان روحی و تعادل خیلی خیلی عالیه!

درمان با عقیق آبی

این سنگ زیبای آبی برای ارتباط گرفتن و اجتماعی تر شدن عالیه. اصلا همتا نداره! این سنگ شفابخش آنقدر قویه که میگن ویژگی های متافیزیکال هم داره. یه راز عجیب بهتون میگم تا کرک و پرتون بریزه: این سنگ مثل یک پل عمل میکنه، میون اون چیزی که هستین و اون چیزی که میخواید باشید!

این سنگ برای کیا خوبه؟

بهتون کمک میکنه تا دست به عمل بزنین و ماموریت خودتون در زندگی رو کامل کنید

درمان با سنگ کوارتز

با سنگ قدرت آشنا بشین: کوارتز کاری می کنه که بیشتر احساس خوشبختی کنین و میزان دقتتون هم بیشتر بشه! هم بهتون انرژی میده و هم کیفیت زندگی تون رو بالا می بره! اگر میخواید نتیجه ی واقعی و قابل مشاهده توی زندگی تون ببینید، این سنگ بهترینه!

 این سنگ برای کیا خوبه؟

هرکسی که دنبال جمع کردن سنگ های شفابخش هست، باید یه دونه از اینا هم داشته باشه چون که انرژی تمام سنگ های دیگه تون رو متمرکز میکنه!

درمان با یاقوت سرخ

این کریستال های سبز، قرمز و رنگارنگ یاقوت کاری می کنن که معمولاً بهترین راه حل رو برای مشکلات خودتون پیدا کنید! هم چنین به عنوان نماد عشق و دوستی هم شناخته میشه. به همین خاطره که اساساً به عنوان کریستال چاکراه قلب به حساب میاد.

 این سنگ برای کیا خوبه؟

یه سنگ قلب درجه یک که میتونه شور، تعادل و مثبت نگری رو شما رو افزایش بده. اگر نمیگین که ما خرافی هستیم، باید بگیم که طلسم درجه یکی برای بهبود و رشد هم هست( باور کنید توی متن انگلیسیش اینجوری نوشته، من بی تقصیرم. این خارجکیا هم به طلسم و جادو عقیده دارن مثکه!!!))

درمان با فلوریت سبز

فلوریت سبز نه فقط برای رشد بهتر و انرژی طبیعی شناخته میشه؛ بلکه به عنوان یک درمان کننده ی ملایم هم به کار میره! میگن که برای دیتاکس( سم زدایی) بدن مناسبه و تمام چاکراه های بدن رو با انرژی مثبت پُر میکنه!

این سنگ برای کیا خوبه؟

اونایی که به دنبال شروع تازه هستن. وقتش رسیده که تغییر بدین تو زندگیتون؟! خب حتما اولش سراغ یک فلوریت سبز برین تا قلب و مغزتون رو متعادل کنه تا یه شروع جدید داشته باشید!

درمان با سنگ چشم ببر

اگه فیلم جادوی عملی رو دیدین و اون صحنه رو یادتون میاد که نیکول کیدمن در به در دنبال سنگ چشم ببرش بود، دستتون رو ببرید بالا تا همدیگه رو شناسایی کنیم:))) این سنگ برای اعتماد، قدرت و دور ریختن غصه ست! البته در همه ی دنیا به عنوان سنگ خوش شانسی هم شناخته میشه( به نظر میاد هرکی از این سنگا داره، پول به خودش جذب میکنه، ما که فقط بدبختی و نکبت جذب می کنیم متاسفانه)

 این سنگ برای کیا خوبه؟

همه! کی از خوش شانسی بدش میاد آخه؟! اینم سواله پرسیدید؟

درمان با کیانیت آبی

سنگ کیانیت آبی معمولا ویژگی های بامزه و با حالی داره، مثل تلپاتی، تلقین، یادآوری خواب و ارتعاشات بالا! این سنگ با مزه و باحال که برای ارتباط گیری هم خوبه چون که روی اعصاب و آرامش آدم هم اثر میگذاره و کاری می کنه که قدرت روحی و ارتباط گیریتون بهتر بشه( اگر میخواین سر قرار برین، یه دونه از اینا توی جیبتون بزارین که خراب کاری نکنین)

 این سنگ برای کیا خوبه؟

آدم هایی که دنبال تعادل هستند و میخوان چاکراه های بسته شده رو باز کنن و بهتر ارتباط برقرار کنن!

درمان با مرمر سبز

با سنگ محافظ آشنا شوید: مرمر سبز!! چه زمانی که می خواید برای انجام یک کاری خودتون رو تقویت کنید یا این که ایده هاتون رو عملی کنین، سنگ مرمر سبز شما رو از تمام افکار و انرژی های بد محافظت میکنه. در کل بترکه چشم حسود!!

 این سنگ برای کیا خوبه؟

برای فعالان حقوق بشر و اساساً تمام اونایی که میخوان دنیا رو به جای بهترین تبدیل کنن اما چشم بدخواه و حسود دنبالشونه!

 

درمان با سنگ اوپالیت

این سنگ جادویی که واقعا زیباست، خیلی انرژی داره! این سنگ برای مدیتیشن عالیه و میگن که ارتباط گیری رو در تمام سطوح بهبود میده! برای مریض و بیمار هم عالیه چون که تمام چاکراه های بسته رو از انرژی بد خالی میکنه!

 این سنگ برای کیا خوبه؟

برای تمام اونایی که می خوان چشم سوم خودشون رو باز کنن تا اونایی که میخوان با آدم های اطرافشون بهتر باشن!

درمان با کلسیت زرد

دنبال یکم اعتماد به نفس؛ امیدواری و دانایی هستین؟ متاسفانه هیچ امیدی برای شما وجود نداره( شوخی کردم:)))) می تونین از کلسیت زرد استفاده کنید. این سنگ شفابخش، برای تسکین درد و رنج هم خیلی مفیده. تازه اگر از اون آدم هایی هستین که مدام به خودتون شک دارین، این سنگ اساساً مال شماست!!

این سنگ برای کیا خوبه؟

آدم هایی که دنبال رهایی از دست منفی نگری هستن! این سنگ بهتون کمک میکنه تا انرژی تون رو بیشتر کنین و به خودتون اهمیت بدین!

درمان با اُبسیدین دانه برفی

این سنگ با ارزش و قیمتی باعث می شه که در تمام جنبه های سلامتتون( بدن، ذهن و روح) احساس تعادل داشته باشین. بهتون کمک می کنه تا الگوی رفتار سمی و استرس زا رو در خودتون شناسایی کنین و کمکتون میکنه که از شرشون خلاص شین! این سنگ فوق العاده کاری میکنه که به عشق و زیبایی دنیا بیشتر توجه کنین!

این سنگ برای کیا خوبه؟

برای اونایی که همیشه ی خدا توی یک جور دام ذهنی اسیر میشن! ( میخوام این یکی رو برای اون دوستی بخرم که تا ساعت 3 نصفه شب تلفنی درد و دل میکنه و مدام از بدبختی خودش میگه، باشد که راحت شویم. الهی آمین!!)