17 ترین

17 واقعیت درباره برادران اسکات ، ستارگان خانه های رویایی

17 واقعیت درباره برادران اسکات ، ستارگان خانه های رویایی

قطعا تا کنون با برادران اسکات یعنی درو و جاناتان آشنا شده اید. آنها ستارگان برنامه های پر طرفدار تلویزیونی همچون “خانه های رویایی با برادران اسکات” هستند. گویی این دو برادر متولد شده اند که چهره سرشناس برنامه های ریالیتی شو در زمینه املاک و دکوراسیون داخلی شوند. اما بیایید ببینیم زندگی آنها پشت دوربین و در زندگی واقعی چگونه است. در این مطلب 17ترین شما را با 17 واقعیت در مورد زندگی خصوصی درو و جاناتان آشنا می کنیم. پس چنانچه طرفدار برادران اسکات هستید، این مطلب را از دست ندهید.

والدین آنها نمی دانستند که دوقلو خواهند داشت

درست است. هنگامی که مادر درو و جاناتان اسکات به آن اتاق زایمان پا گذاشت، فکر می کرد که تنها یک بچه به دنیا خواهد آورد: جاناتان. در حقیقت، هیچ کس، حتی دکتر نمی دانست که دو نوزاد متولد می شوند.

برادران اسکات مدتهاست که به تجارت مشغولند

کلید موفقیت در تجارت، شروع از همان ابتدا است و برادران اسکات هم مدت هاست که در این زمینه حضور داشته اند. به گفته Glamour ، اولین کار بازسازی جاناتان و درو زمانی انجام شد که آنها تنها 7 سال داشتند و روی اتاق خواب خود کار کردند. با این حال، کارشان به اندازه فروش اولین خانه چشمگیر نبود. آنها خانه اول خود را در دوران کالج با سود چشمگیر 50،000 دلاری به فروش رساندند. با اولین حرکت این چنینی، به جرات می توان گفت که آنها دقیقا می دانند چه کاری انجام می دهند.

برادران اسکات کاراته کار هستند

مطمئناً، بعضی افراد در مورد درو و جاناتان حسادت می روزند و از آنها خوش شان نمی آید، زیرا از نظر ظاهری خوب و همچنین بسیار موفق هستند. اما برادران اسکات اهمیتی به این چیزها نمی دهند؛ زیرا آنها متخصص کاراته هستند. آنها از کودکی مشغول فراگیری کاراته بودند. این استادان هنرهای رزمی، کمربند سیاه دان 2 را کسب نموده اند. بنابراین هر کسی چپ به آنها نگاه کند یا مشکلی داشته باشد، باید منتظر ضربات این دو برادر باشد.

در گذشته، درو دوست دختر خود را استخدام کرد

هنگامی که برادران اسکات برای شرکت تولیدی خود به یک مدیر خلاق نیاز داشتند، سراغ Monster.com یا LinkedIn نرفتند. بلکه لیندا فن، دوست دختر درو را در صدر کار قرار دادند. بر اساس وب سایت Scott Brothers ، لیندا مسئول تهیه “رسانه های اجتماعی و کمپین های ویژه محصولات” برای برادرها شد. با توجه به اینکه او در روابط عمومی با تجربه است، در جایگاه درستی قرار گرفته است. برادران اسکات خانه ها را بازسازی می کردند و لیندا رسانه ها و وب سایت های اجتماعی خود را بازسازی می کرد.

این زوج هنگامی که با هم نامزد کردند، حتی به بیش از یک تیم تبدیل شدند. درو در دسامبر سال 2016 در رستوران Piano Piano در تورنتو به لیندا پیشنهاد ازدواج داد و البته لیندا هم “بله!” گفت. آنها بعداً در ماه مه 2018 به طور رسمی ازدواج کردند.

درو و لیندا بچه ای ندارند

در ژانویه سال 2016 هنگامی که عکس هایی از درو، لیندا و یک کودک در اینستاگرام او ظاهر شد، همه شگفت زده شدند. با وجود اینکه لیندا هرگز در ملاء عام ظاهر نمی شد و کودک نیز شبیه نوزادان نبود، اما طبیعتاً بسیاری از طرفداران تصور کردند که این فرزندشان است. در واقع، بچه کوچکی که در عکس دیده می شد، خواهرزاده لیندا بود که اکنون نیز هر از گاهی در پست های اینستاگرام لیندا دیده می شود.

برادران اسکات دستی در نوازندگی هم دارند

با وجودی که برادران اسکات در سنین پایین شروع به خرید، نوسازی و فروش خانه کردند، اما به سمت موسیقی نیز گرایش و کشش داشتند. به گفته Glamour، برنامه های آنها برای ستاره موسیقی شدن، از راه اندازی یک گروه پسرانه شروع شد و تا نوازندگی بگ پایپ (آلت موسیقی بادی ویژه ی اسکاتلند – نوعی نی انبان) پیش رفت.

خوب، علی رغم اینکه برادران اسکات وارد تجارت املاک و مستغلات و برنامه های تلویزیونی شده اند، هنوز هم دست از رویای موسیقی خود نکشیده اند. در اواخر سال 2015، آنها یک موزیک ویدیو برای آهنگ کشورشان “Hold On” تحت عنوان The Brothers Scott منتشر کردند. و باید بگوییم که واقعاً بد نیست! در حال حاضر، آنها در اوقات فراغت خود بگ پایپ می نوازند.

آنها قبلاً دلقک بودند

قبل از اینکه درو و جاناتان اسکات مشهور شوند، کار خود را به عنوان دلقک کار پایان دادند. به گزارش مجله Parade ، صورت هایی که با آبی و قرمز رنگ آمیزی شده اند، تعداد زیادی از جشن تولد های مفرح را برگزار کرده اند و باعث شادی و سرگرمی برای کودکان شده اند. با توجه به اینکه این دو برادر استعدادهای خود در املاک و مستغلات را در یک برنامه تلویزیونی به خوبی ترسیم کرده اند، بسیار واضح و مبرهن است که قبلا نیز در ساخت حیوانات بادکنکی و خنداندن بچه های کوچک هم بسیار حرفه ای عمل کرده اند.

اسکات ها در حقیقت 3 برادر هستند

در حالی که اکثر بینندگان تلویزیونی عاشق درو و جاناتان هستند، برادر بزرگتر آنها، جی.دی، آنچنان مورد توجه واقع نشده است. جی.دی به دلیل شباهتش به آدام لمبرت در امریکن آیدلز و مرحوم دیوید بویی قبلاً در لاس وگاس به عنوان ایمپرسوناتور شخصیت های مشهور مشغول به کار بود. جی.دی از زمان پخش برنامه های تلویزیونی برادرانش، میزبان یک شبکه آنلاین و پوشش برنامه های پشت صحنه برادران اسکات شد. وی همچنین در نمایش All-American Amusement Parks on Great American Country در سمت میزبان حضور داشت.

نه گفتن به سایر برنامه های تلویزیونی

اگرچه آنها به عنوان ستاره های ریالیتی شو شهرت خود را به دست آوردند، اما این بدان معنا نیست که درو و جاناتان اسکات برای دستیابی به موفقیت تن به انجام هر کاری می دهند. به عنوان مثال، جاناتان یک بار از حضور در برنامه تلویزیونی بچلر (The Bachelor) کناره گیری کرد. او در سال 2014 به مردم گفت: “این مورد علاقه من نیست. من اصلا دوست ندارم که بطور همزمان با دوازده زن در ارتباط باشم.”

ممکن است به نظر برسد که جاناتان شدیدا متکبر است، اما این درست نیست. واقعیت این است که او واقعاً شخصیت با ثباتی دارد و از نظر روحی سالم است. علاوه بر این، نمایشی که با ازدواج به پایان می رسد در واقع می تواند خاطرات بدی را برای جاناتان تداعی کند، زیرا …

جاناتان یکبار طلاق گرفته است

در طی مصاحبه ای در سال 2013 با سایت عشق یابی YourTango، جاناتان اعتراف کرد که زمانی ازدواج کرده است. اگرچه او به جزئیات زیادی نپرداخت و حتی نام عشق سابق خود را نیز فاش نکرد، اما اظهار داشت كه در جوانی این اتفاق افتاده است. ظاهرا این دو نفر برای یکدیگر مناسب نبودند، اما آنها هنوز هم با یکدیگر دوست هستند.

برادران اسکات مدل لباس زیر بودند

خوب، اینطور که پیداست برادران اسکات قبل از یافتن جایگاه اصلی خود، شغل های زیادی در زندگی خود داشته اند. ممکن است طرفداران از شنیدن این موضوع خوشحال شوند که برادران اسکات قبل از آنکه شهرت خود را کسب کنند، به عنوان مدل لباس زیر کار می کردند که در مصاحبه ای با مجله OK خود این را تصدیق کردند. آنها به هیچکدام از شرکت هابی را که با آنها همکاری کرده اند، اشاره نکردند، اما اعتراف کردند که عکس هایی که با زیرپوش مردانه انداخته اند در اینترنت موجود است.

آنها قصد داشتند بازیگر شوند

اگرچه درو و جاناتان اسکات طراحان و بازرگانان بسیار با استعدادی هستند، اما در ابتدا قصد داشتند بازیگر شوند. در حقیقت، تمام دلیل ورود آنها به عرصه املاک و مستغلات جلوگیری از تبدیل شدن به هنرمندان گرسنه بود. آنها در مصاحبه ای با مجله Glamour توضیح دادند: ” ما اولین معامله املاک خود را در دوران دانشگاه انجام دادیم “.

تجارت آنها رونق گرفت، اما درو نمی خواست از رویای خود برای دنبال کردن حرفه بازیگری چشم پوشی کند. از اینرو در سال 2005، درو تصمیم گرفت که هدف اصلی خود برای بازیگر شدن را دنبال کند. بنابراین در حالی که جاناتان املاک و مستغلات را اداره می کرد و تجارت خود را در کلگری انجام می داد، درو روانه غرب شد تا حرفه ی بازیگری را دنبال کند. اما درو تنها کسی نیست که استعداد خود را در بازیگری امتحان کرد: هر دو برادر با بازی در سریال های کانادایی Breaker High،Drew had an additional role on Smallville، و Jonathan was on The X-Files نقش آفرینی کردند.

برادران اسکات خانه ای را که در کنار هم زندگی می کردند بازسازی کردند

این برادران در لاس وگاس خانه ای مشترک داشتند که خودشان آن را خریداری و نوسازی کردند. از آنجا که آنها فقط تجربه کمی در این مورد داشتند، همان روندی را که مشتریان در برنامه شان طی می کنند، دنبال کردند: درو و جاناتان یک معامله می کنند و یک خانه 500 متر مربعی را درست قبل از رکود اقتصادی پیدا می کنند. جاناتان به نیویورک تایمز گفت: “نمای بیرونی خانه خیلی داغون بود و واقعاً هیچ کاری در داخل انجام نشده بود. ” برادران این ملک را با قیمت 400.000 دلار خریداری کردند و سریعاً کار خود را آغاز کردند. اگرچه بودجه نوسازی آنها 2 میلیون دلار بود، اما آنها همچنان همان توصیه ای را که به صاحبان خانه ها در برنامه خانه های رویایی می کنند، انجام دادند و از ترفند های ذخیره پول مانند نقاشی کابینت های آشپزخانه به جای تعویض آنها استفاده می کردند.

پس از اتمام این نوسازی های گسترده، این خانه دارای یک مهمانخانه برای والدین شان شد که اغلب از آلبرتا به ملاقات شان می آمدند. همچنین یک استخر و یک اتاق بازی کامل با یک دستگاه بازی آرکید قدیمی و همچنین یک فضای سبز و بسکتبال در حیاط خلوت ایجاد شد.

آنها یک کلکسیون سلاح های قرون وسطایی دارند

جاناتان در مصاحبه ای با نیویورک تایمز در سال 2014 گفت: “ما مدت های طولانی سلاح های قرون وسطایی نگه می داشتیم.” این مجموعه دارای شمشیرهای بی شمار، یک دست زره و تبر جنگی است و در زمان مصاحبه همه در قفسه ای در نزدیکی ورودی اصلی خانه مشترک شان چیده شده بود.

واقعیت جالب این که جاناتان در این مصاحبه توضیح داد: ” این تبر جنگی، ماکت تبری است که رابرت بروس، پادشاه و جنگجوی اسکاتلندی که در قرن سیزدهم و چهاردهم زندگی می کرده از آن استفاده کرده است. “

درو مواد غذایی بدون گلوتن می خورد

درو طی مصاحبه ای به Real Style Network گفت که رژیم بدون گلوتن را دنبال می کند. او حتی آزمایشات تشخیصی نیز انجام داده است که حساسیت وی را تأیید می کند، بنابراین از هر چه محتوی گندم، جو و چاودار است دوری می کند. وی توضیح داد: ” بسیاری از مردم فکر می کنند که من نسبت به گلوتن آلرژی دارم، اما من واقعاً اینگونه نیستم. این فقط حساسیت من است. من متوجه شده ام که در صورت عدم مصرف گلوتن، عملکرد بدنم بهتر است و غذا بهتر تجزیه می شود.”

درو همچنین خود را یک انسان سالم و سلامت توصیف کرد و گفت که اگر نگاهی به یخچالش بیاندازید، شیک ها و مکمل های پروتئینی پیدا می کنید. علاوه بر عادت های غذایی سالم، درو دوست دارد ورزش کند. وی توضیح داد: “من تمرینات مقاومتی می کنم. من هفته ای چهار تا پنج بار به باشگاه می شوم و ورزش های زیادی را انجام می دهم. من و جاناتان بسکتبال و والیبال بازی می کنیم. صخره نوردی می کنم. ما عاشق امتحان کردن چیزهای جدید هستیم. در ماه های اخیر چهار یا پنج بار تراپیز انجام دادیم زیرا می خواستیم چیز جدیدی را امتحان کنیم. “

آنها یک سرآشپز شخصی دارند

برادران اسکات وقتی به شهر های مختلف می روند، از سرآشپز شخصی استفاده می کنند. جاناتان توضیح می دهد: “در هر شهری که برای برنامه سازی می رویم، یک سرآشپز به صورت یکجا وعده غذایی سه روز ما را آماده می کند. من می دانم که این حرف یک جورایی پز دادن به حساب می آید اما وقتی دقیق تر بررسی می کنیم، میبینیم که ارزانتر از غذا خوردن در بیرون است.”

طبق گفته جاناتان، هر وعده غذایی حدود 14 دلار هزینه دارد و معمولاً سرآشپز لیستی از غذاهایی را که می توانند از قبل سفارش دهند به برادران می دهد که می توانند آنها را گرم می کنند. علاوه بر اینکه این کار نسبت به رستوران ها به صرفه تر است، وعده های غذایی شان نه تنها کالری معینی دارند، بلکه از مزایای سالم بودن نیز برخوردار هستند. جاناتان می گوید: “به نظر من پخت و پز یک روش درمانی است، اما متاسفانه من فرصت این را ندارم که هر روز این کار را انجام دهد.”

آنها طی 20 سال گذشته دعوای جدی نداشته اند

جاناتان و درو 20 سال است که دعوا نکرده اند. بله، درست خواندید: آنها دو دهه را بدون هیچ مشاجره ای پشت سر گذاشته اند. آخرین باری که آنها دعوا می کردند زمانی بود که هر دو دانشجوی دانشگاه کلگری بودند، و وقتی بود که درو از چیزی آزرده شده بود. جاناتان توضیح داد: “من آنقدر عصبانی شدم که دندان هایم را چنان بهم فشردم که شکستند.”

از آن حادثه به بعد آنها “سیاست با من صادق باش” رو در پیش گرفتند.

درو در مصاحبه ای با Glamour گفت: “من و جاناتان با صراحت صحبت می کنیم.” جاناتان همچنین گفت: “اگر چیزی وجود داشته باشد که ما را آزار دهد به سادگی آن را بیان می کنیم، با آن مقابله می کنیم و حلش می کنیم. هر فکری که کنیم چه منفی باشد و چه مثبت ابراز می کنیم. “

پیمایش به بالا